ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

Pojistěte se proti nepřízni osudu. Najdeme řešení přesně padnoucí Vašim požadavkům. Zohledníme Vaši profesi i její specifika. Pojistíme všechna rizika sportu – nemoc, invaliditu i smrt. Zaručíme nízké sazby a maximální plnění. Nenechte sebe a své blízké napospas náhodě.

PRÁVNÍ SERVIS

Byli jste zraněni, ale Vaše pojišťovna Vám nechce vyplatit částku úměrnou Vašemu zranění? Zajistíme Vám právní zastoupení v případě sporů s pojišťovnou.

DOHLED NA POJISTNÉ PLNĚNÍ

Při úrazu Vám pomůžeme s vyplněním potřebných dokumentů pro pojišťovnu a s řádném nahlášení události, aby plnění probíhalo rychle a bez komplikací.

BENEFITY

V rámci našich služeb poskytujeme klientům i velikou škálu benefitů. A to od slev do rehabilitačních center, až po slevy na sportovní oblečení. Všechny máme sami vyzkoušené.

PŘÍPRAVA NA ZÁVĚR KARIERY

Kariéra sportovce netrvá věčně. Naopak končí dříve, než člověk pomyslí na stáří. My na něj ale myslíme za Vás. Poradíme Vám, jak správně investovat peníze, abyste v důchodu čerpali finance ve stejné výši, jako je Váš současný plat.

ZAJIŠTĚNÍ ORTOPEDŮ, MASÉRŮ, FYZIOTERAPEUTŮ

Když Vám osud nepřeje, víme, co dělat. Přetrhání vazů, svalů či zlámané kosti jsou u sportovců běžné. Při pravidelných trénincích totiž sportovec namáhá své tělo více než kdokoliv jiný. Zdraví je pro nás na prvním místě, proto Vám zajistíme profesionální ortopedy, maséry či fyzioterapeuty, a to ty nejlepší z oboru.

KONDICE A INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

Tomáš Jun - individuální a skupinové tréninky, fotbalová škola
Dominik Novák + Aleš Hybner - individuální a skupinové tréninky, hokejová příprava

Chcete zlepšit svoji kondici, stabilitu, rychlost nebo jakoukoli jinou dovednost pod dohledem profesionála? Stačí dát vědět a my Vás spojíme se specialistou na Váš sport. Například ve fotbale spolupracujeme s Tomášem Junem a v hokeji s Elitehockey (Dominik Novák a Aleš Hybner). Dobrá příprava dokáže předejít spousty zraněním, tak ji nepodceňte.

SPONZORSKÉ DARY

Sport je často postaven na štědrých sponzorech. Dary od našich sponzorů jsou však také samozřejmostí.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Zanechte nám na sebe kontakt. Rádi se s Vámi sejdeme a vše probereme osobně. Vymyslíme řešení právě pro Vás.

Please enter the reCaptcha public and private keys inside the admin panel!
TOP