Sami jsme sportovci, a proto moc dobře víme, co děláme.

Jsme sportovci různých úrovní. V mládí jsme prošli mnoha úrazy, ale nikdy jsme za ně nedostali řádnou finanční náhradu. Měli jsme totiž nevýhodně nastavenou pojistnou smlouvu. To se ale nyní snažíme změnit u Vás. Máme zkušenosti jak z pohledu sportovce, tak z pohledu odborného poradce. V oboru se pohybujeme už mnoho let a díky týmu profesionálů nabízíme kvalitní a velmi rozmanitý servis.

PÉČE HODNÁ OLYMPIONIKŮ

Jste olympijský vítěz, nebo sportujete jen příležitostně? Jsme tady pro sportovce všech úrovní. Ať již považujete pohyb za profesi nebo jen kratochvíli, potřebujete náležitou péči. Vy i Vaše finance.

Co u nás klienti nejvíce využívají?

  • Úrazové pojištění
  • Příprava na závěr kariery
  • Rehabilitace
  • Dohled na pojistné plnění
NAŠI PORADCI

Tým sportovců, který se o Vás postará

David Zábranský

+420 607 761 671

d.zabransky@fair-life.cz

Martin Kocourek

+420 724 001 939

m.kocourek@fair-life.cz

Mgr. Jan Vilímek

+420 723 869 965

j.vilimek@fair-life.cz

Mgr. Jan Vilímek

+420 723 869 965

j.vilimek@fair-life.cz

Jan Řezanka

+420 774 849 939

j.rezanka@fair-life.cz

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

NAŠI KLIENTI

Minulý rok v létě se mi stal úraz na kole, zlomil jsem si dva krční obratle. Po návratu z nemocnice jsem se spojil s Davidem Zábranským, a ten mi ochotně poradil s dokumenty od lékaře, které po mně bude pojišťovna požadovat. Zároveň jsem díky němu mohl využít průběžné vyplacení pojistné částky již v průběhu léčby.

Ondřej Chlup - MTB

Po řadě zranění a nepříliš fungujících pojištění mám konečně úrazovku, která šlape! David Zábranský dokázal maximálně vyhovět mým požadavkům, poradit mi a sestavit pojištění šité na míru. Navíc mám peníze do 14 dnů na účtu, to je zkrátka bomba.

Patrik Polívka, JUDO

TOP